To co przyciąga innych ludzi

Ludzie magnesy, mówi wam to coś?. Niektóre osoby mają tak, że przyciągają do siebie innych, bardzo szybko. Jedni powiedzą, że mają w sobie to coś, a inni podadzą konkretne powody. Nie raz zdarza się tak, że kogoś bardzo szybko polubimy.


Ludzie z owym magnezem mają pewne cechy wspólne:

1. Uśmiechają się.

Uśmiech jest jedną z najprostszych rzeczy, choć nie zawsze łatwo przywołać go na swoją twarz. Tym prostym gestem bardzo szybko poprawimy komuś humor lub też po prostu przyciągniemy go do siebie.

2. Nie udają, że wiedzą wszystko.

Pouczając kogoś i udowadniając mu, że Ty wiesz wszystko a on nic, nie sprawi, że ta osoba będzie chciała z Tobą porozmawiać. Lepiej powiedzieć, że się czegoś nie wie i uzyskać tę wiedzę od osoby, która się na tym zna.

3. Dobrze słuchają innych i mają empatię.

To podstawowa umiejętność w nawiązywaniu nowych znajomości. Rozmowa zawsze będzie filarem do tego, aby kogoś poznać, a umiejętność postawienia się w jego sytuacji pomoże się tej osobie otworzyć, a nam lepiej ją poznać.

4. Posiadają swoje hobby.

Mając swoje hobby stajemy się bardziej interesujący i to powie wam nie jedna osoba. Możemy poznać osoby, które lubią to, co my, albo kogoś zainteresować naszym hobby. Stajemy się dzięki temu bardziej fascynujący.

5. Można na nich liczyć.

Sami nie lubimy, kiedy nie możemy polegać na danych osobach. Dotrzymując słowa, stajemy się wiarygodni, a druga osoba będzie wiedziała, że zawsze jej pomożemy.

6. Dotrzymują obietnic.

Jeśli chcesz mieć z kimś lepszy kontakt lub żeby ta osoba bardziej się zaprzyjaźniła to dotrzymuj obietnicy, którą dałeś, od tych małych po te duże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *