Rewelacyjna szczoteczka do czyszczenia buzi

Nie każda buzia zareaguje dobrze na tonik, a jak wiadomo trzeba twarz oczyszczać i pomagać jej w pozbywaniu się starego naskórka. Bywa czasem, że tonik będzie powodował jak nie wysyp jakiś różnych rzeczy, to może też nas uczulać i zamiast nieskazitelnej buzi mamy pole po bitwie.

Szczoteczka do czyszczenia twarzy może okazać się zbawieniem. Ja swoją mam z firmy Vesta, kupiłam ją RTV Euro AGD za 60 złotych. Tam też dostaniecie bez problemu wymienne końcówki. Pomaga ona usunąć zanieczyszczenia, czy stary naskórek. Nasza twarz  jest gładziutka i ma naturalny blask, kiedy tylko użyjemy tej szczotki. Jeśli chce się pozbyć zmęczonej skóry to jest niezastąpiony patent. Dla mnie jako osoby która na toniki średnio reaguje jest zbawieniem.

Moja szczoteczka wygląda jak na zdjęciu niżej. Ma ona trzy końcówki każda służy do czegoś innego, dodatkowo ma ona dwie prędkości w jakich możecie oczyścić sobie twarz. Zawsze w przypadku każdej szczoteczki do twarzy musimy sobie najpierw twarz nanieść trochę wody i żel do mycia twarzy jaki po ręką macie.

Szczoteczka z czarnym kołem w środku służy do oczyszczania twarzy raz na tydzień, ponieważ jest ona twardsza i mocniej czyści twarz.

Szczoteczka z szarym środkiem pomoże wam pozbyć się codziennych zanieczyszczeń twarzy i jest ona znacznie bardziej delikatna, przez co jej częste używanie nie będzie powodowało podrażnień. Ta końcówka jest przeznacza także dla skóry wrażliwej.

Szczoteczka z silikonowym końcem świetnie nadaje się do masażu waszej twarzy. Uwielbiam ten moment w którym moja buzia po całym dniu ma taką chwilę relaksu. Wasza buzia naprawdę odpocznie i będzie się znacznie lepiej prezentowała a wasze zmęczenie zmaleje.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *