Pudełko marzeń

Każdy z nas ma jakieś marzenia i cele, które najchętniej tworzy z Nowym Rokiem, jako początek tego, co ma się zmienić. Dla mnie jest to bardzo ważne, jak i to żeby nasze życie miało w sobie celowość i nie kończyło się na nic nierobieniu.

Od zawsze marzenia ludzi są ich motorem do działania, dają siłę i nadzieję na to, że się coś zmieni. Faktem jest to, że aby zmiana zaszła, najpierw musimy być gotowi w środku na to, wyrazić chęć, a działanie zrodzi się samo.

Myśląc o marzeniach każdy z nas ma uśmiech na buzi, widzi swoją lepszą przyszłość, pokonany własny strach, czy nabyte umiejętności. Zawsze będzie to dla nas radosna chwila, nasza duma, nasze uczucie pokonania siebie, zdobycie własnej góry.  Dla tego zawsze warto się starać :).

Spełnione przez nas cele zawsze warto sobie wynagradzać, nawet te najmniejsze cegiełki dokładane codziennie czy co jakiś czas. Gdy kupimy sobie jakąś rzecz, czy czegoś się nauczymy, gdy ktoś nam powie „dobrze, że Cię mam, dziękuję Ci”. Zawsze warto pamiętać, że to, co małe zbuduje nam w życiu coś wielkiego i pięknego.

Pudełko z naszymi marzeniami

Nazwa może i jest trochę zagadkowa, ale zaraz poznacie, co się za nią kryje. Wygląd i forma pudełka zależy od was. Można i je kupić, czy samemu jakoś przyozdobić, to zależy od was :).

Ważne, aby było ono w zasięgu naszej ręki przez cały czas, to wy sobie ustalacie, kiedy do niego zajrzycie. Najistotniejsze jest jego wnętrze, ponieważ to do niego wrzucacie swoje spełnione cele, czy dobre rzeczy, jakie was spotkały. Spisujcie sobie na karteczkach i wrzucajcie je do środka, a po tym czasie, jaki sobie ustaliście zajrzyjcie do niego, a sami się zdziwicie, co się wam udało.

Pamiętajcie warto marzyć zawsze, a co jest spełnione, zapisane i wrzucone do tego pudełka będzie waszym dowodem na to, co się udało i pokaże, co możecie osiągnąć :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *