Porozmawiajmy

Porozmawiajmy, krótkie słowo, które potrafi tyle zmienić w życiu. Nie watro czekać nie wiadomo ile, żeby zamienić słowo z tymi, na których nam zależy. Życie ma to do siebie, że nie trawa nie wiadomo ile.


Ludzie nauczyli się tego, że gonią za wszystkim.Nigdy nie wiesz ile, będziesz mógł spędzić czasu z daną osobą. Prawda jest taka, że poznajemy ludzi w jakimś celu. Nie raz pewnie miałeś/ miałaś tak, że musiałeś/musiałaś iść w dane miejsce?


Rozmawiając z innymi ludźmi, możemy się dowiedzieć tylu ciekawych rzeczy, czasem możemy też bardzo szybko kogoś polubić, lub znaleźć bratnią duszę. Rozmowa zawsze jest najprostszym pomostem do tego, aby kogoś poznać, dowiedzieć się co u niego słychać, dać się poznać, czy pomóc komuś.


Czasem nie jesteśmy w stanie porozmawiać z kimś twarzą w twarz i wtedy przychodzi z pomocą technologia.


Wiele osób nauczyło się tego, że najlepiej jest się odizolować, zachować maskę pokerzysty. Tak wiele osób nie potrafi nawiązać prostej rozmowy, mówić o swoich emocjach. Musimy zrozumieć pewną rzecz, że należy się obudzić i zacząć dostrzegać ludzi obok. Nauczyć się obserwować najbliższych i to, co się z nimi dzieje. Mówić o tym, co nas boli, czego chcemy. Nauczyć się słuchać i być wysłuchiwanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *