Organizacyjne triki

Organizacja jest bardzo ważna. Wiem i jestem świadoma, że to hasło może brzmieć tandetnie, ale taka jest prawda. Bez ustalonej wcześniej godziny na spotkanie się z kimś i naszego czasu na dojście tam, nasze spotkanie nie doszłoby do skutku. Chodząc do pracy mamy określone godziny pracy, określoną ilość czasu na dane zadanie. Choć byś się wypierał, nie da się obejść tego.


Będąc zorganizowanym mamy znacznie większe szanse na to, aby znaleźć czas dla siebie w ciągu dnia. Mamy czas na odpoczywanie, na doskonalenie siebie i na co tylko chcecie. Można wcześniej wstawać, dłużej funkcjonować, powiedzieć drugiej osobie, że chce się mieć chwilę dla siebie. Trochę zachodu, a cuda same zaczną się dziać.


Moje triki na organizację:

– zwykły papierowy kalendarz (można dzielić sobie dzień na to, co mamy do zrobienia, na to, co chcemy zrobić dla siebie) spisać sobie swoje zadania, a każde odhaczenie pokaże nam, że jesteśmy produktywni

-sklerotyczki, które przyczepiacie tam, gdzie najczęściej siedzicie

-telefon i tutaj mam jedną fajną aplikację do polecenia: Zadania, Lista zadań, Przypomnienie. Możecie w niej tworzyć różnokolorowe listy opatrzone tytułami, jakie stworzycie, a zrobione zadania wykreślacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *